175 Sold Properties
- Default
- Most Recent
- Price-Highest
- Price-Lowest
- Beds (Most)
- Baths (Most)
- Year Built (Newest)
2 Beds 2 Baths 840 SqFt$1,100,000 2.7%
$1,130,000
2 Beds 2 Baths 879 SqFt$650,000 5.5%
$688,000
2 Beds 2 Baths 960 SqFt$940,000 4.0%
$979,000
4 Beds 2.5 Baths 1,413 SqFt$839,900
$839,900
5378 198 St #29, Langley, BC V3A 0R5
Townhouse
4 Beds 2.5 Baths 1,770 SqFt$1,420,000 0.4%
$1,425,800
6151 Nanika Cres, Richmond, BC V7C 2W6
Listed by Eva Yuen PREC* of BCHomes | Vancouver
Single Family Home
1 Bed 1 Bath 625 SqFt$480,000 2.0%
$489,900
3 Beds 3.5 Baths 3,000 SqFt$1,180,000 9.2%
$1,300,000
10428 McEachern St, Maple Ridge, BC V2W 0H8
Listed by Eva Yuen PREC* of BCHomes | Vancouver
Single Family Home
2 Beds 2 Baths 1,006 SqFt$1,315,000
$1,315,000
1 Bed 1 Bath 630 SqFt$639,800 3.5%
$618,000
2 Beds 2 Baths 1,057 SqFt$590,000 2.5%
$605,000
2 Beds 2 Baths 1,103 SqFt$665,000 5.0%
$699,999
2 Beds 2 Baths 924 SqFt$747,000 0.4%
$750,000
2 Beds 2 Baths 1,006 SqFt$590,000 1.7%
$599,900
1 Bed 1 Bath 498 SqFt$385,700
$385,700
3 Beds 4.5 Baths 1,710 SqFt$1,249,900
$1,249,900
639 Aspen St #120, Coquitlam, BC V3J 0R9
Townhouse
2 Beds 1 Bath 919 SqFt$435,000 3.3%
$450,000
119 Agnes St #302, New Westminster, BC V3L 1E4
Listed by Eva Yuen PREC* of BCHomes | Vancouver
Condo
5 Beds 3 Baths 2,292 SqFt$2,075,000 3.5%
$2,150,000
1609 Smith Ave, Coquitlam, BC V3J 2Y4
Listed by Eva Yuen PREC* of BCHomes | Vancouver
Single Family Home
4 Beds 2 Baths 2,158 SqFt$1,579,000 1.3%
$1,599,999
1 Bed 1 Bath 425 SqFt$430,000 3.6%
$446,000
2 Beds 1 Bath 579 SqFt$612,747
$612,747
1 Bed 1 Bath 609 SqFt$190,000 5.0%
$199,900
2 Beds 1 Bath 579 SqFt$612,747
$612,747
4 Beds 3 Baths 1,441 SqFt$1,240,000 3.1%
$1,280,000
2 Beds 2 Baths 796 SqFt$715,000 0.6%
$719,500
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
- ...
- 8